Про компанію


Підприємство Ганза-Флекс є офіційним представником німецької компанії AG HANSA-FLEX. Остання відома у світі як провідний виробник такого гідрообладнання як рукави високого тиску, постачальник гідрокомплектуючих для різних видів техніки, а також як компанія, що займається сервісним обслуговуванням.

Компанія HANSA-FLEX була започаткована в 60-х роках ХХ ст. На сьогоднішній день вона працює не лише на ринку Німеччини, але й США, країн Латинськой Америки, Африки, Китаю, Туреччини, Росії, всієї Європи і, звісно, України. Всього компанія нараховує 138 відділень у Німеччині та 96 - за кордоном.

ТОВ Ганза-Флекс в Україні працює на ринку РВТ з 2004 року. Пріоритетною діяльністю компанії вважається виготовлення таких товарів, як рукави високого тиску, а також комплексне вирішення питань, що пов’язані з гідроприводом.

Окрім РВТ, філії компанії Ганза-Флекс займаються виготовленням гідроциліндрів, рукавів із нержавіючої сталі, гідроагрегатів та ін.  

Центральний склад Ганза-Флекс налічує близько 60 тисяч найменувань комплектуючих, що використовуються для оперативного ремонту та обслуговування систем гідроприводу. Така кількість наявних товарів дозволяє значно скоротити терміни постачання.

Компанія HANSA-FLEX реалізує рукави високого тиску та іншу продукцію, що відповідає європейському знаку якості. Усі товари сертифіковані за DIN EN ISO 9001:2000. Для роботи на ринку України РВТ та інша продукція HANSA-FLEX сертифікована Макіївським НДІ. Сертифікат МакНДІ № 06С.133М дозволяє застосовувати продукцію, зокрема й рукави висого тиску, в гірничодобувній та інших промисловостях.

Компанія Ганза-Флекс пропонує:
- рукави висого тиску, середнього та низького;
- арматуру для шлангів;
- різьбові трубні з'єднання;
- адаптери-гідравлічні труби;
- напірні фланці SAE-муфт;
- скоби для кріплення;
- кульові крани;
- вимірювальні з'єднання Minimess;
- вакуумний манометр та ін.;
- гідрообладнання (гідроциліндри, маслостанції, гідронасоси та ін.).

Рукави високого тиску та інша продукція компанії Ганза-Флекс мають тривалі гарантійні терміни відповідно до міжнародних промислових стандартів, а також мінімальні терміни постачання.

Рукави високого тиску, арматура для шлангів, вакуумні манометри - все це ви можете придбати в компанії Ганза-Флекс!

Ми усвідомлюємо нашу відповідальність!

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create