Про компанію


Компанія «ГАНЗА-ФЛЕКС» є офіційним представником німецької компанії AG HANSA-FLEX. Остання відома у світі як провідний виробник такого гідрообладнання як рукави високого тиску, постачальник гідрокомплектуючих для різних видів техніки, а також як компанія, що займається сервісним обслуговуванням.

Компанія HANSA-FLEX була започаткована в 60-х роках ХХ ст. На сьогоднішній день вона працює не лише на ринку Німеччини, але й США, країн Латинськой Америки, Африки, Китаю, Туреччини, Росії, всієї Європи і, звісно, України. 

HANSA-FLEX пропонує широкий комплексний асортимент, що налічує понад 75 тисяч виробів. По всьому світу розташовано 419 представництв компанії «HANSA-FLEX AG».

ТОВ Ганза-Флекс в Україні працює на ринку РВТ з 2004 року. Центральний склад Ганза-Флекс налічує близько 75 тисяч найменувань комплектуючих, що використовуються для оперативного ремонту та обслуговування систем гідроприводу. Така кількість наявних товарів дозволяє значно скоротити терміни постачання.

ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» пройшла систему менеджменту якості і відповідає вимогам наступного стандарту EN ISO 9001: 2015 відповідно до процедур TÜV AUSTRIA CERT. Вироби HANSA-FLEX мають гарантійні терміни відповідно до міжнародних промислових стандартів, а також мінімальні терміни поставки.

Компанія Ганза-Флекс пропонує:
- рукави висого тиску, середнього та низького;
- арматуру для шлангів;
- різьбові трубні з'єднання;
- адаптери-гідравлічні труби;
- напірні фланці SAE-муфт;
- скоби для кріплення;
- кульові крани;
- вимірювальні з'єднання Minimess;
- вакуумний манометр та ін.;
- гідрообладнання (гідроциліндри, маслостанції, гідронасоси та ін.).

 На підприємстві створено 4 виробничих ділянки:

- виготовлення та ремонт РВТ;
- виробництво металевих рукавів;
- ділянка зі згинання труб, розвальцьовування гідравлічних труб і врізки кілець на гідравлічні труби;
- ділянка випробування РВТ та металевих рукавів.

Штуцерованні (опресовані) рукава застосовуються на наступних видах техніки: автомобільна, дорожньо-будівельна, будівельна, комунальна, вантажопідйомна, сільськогосподарська, гірничо-шахтна, промислова та ін.

Гідравлічні рукави високого тиску використовуються на: комбайнах HOLMER, JOHN DEERE, XCASE, АSROS, NEW HOLLAND, BIZON, MASSEY FERGUSON CLAAS, СЛАВУТИЧ, ПОЛІССЯ, ДОН, НИВА, ЄНІСЕЙ і т.д., а також використовуються на бетоновозами, бетононасос, автовишка , маніпуляторах, підйомних кранах, гідромолот, екскаваторах, бульдозерах, грейдерах, асфальтоукладальники, виробництва CASE, HITACHI, VOLVO, LIBHERR, CAT, ATLAS, JCB, KOMATSU, KATO, HYUNDAI, ATEK, БОРЕКС та ін.

Також виготовляємо рукави маслобензостійкі для бензоколонок, бензовозів, скрапленого газу, заправки літаків, для мінеральних масел.

Виготовляємо нові гідравлічні шланги (РВД - рукави високого тиску) з будь-якими приєднувальними розмірами, з фітингами прямими, під кутом 45 і 90 градусів на німецькому обладнанні UNIFLEX. Гарантія 12 місяців. Запас міцності 1: 4.

Здійснюємо виготовлення нових, реставрацію та ремонт старих рукавів (РВТ):

  • на всі типи і марки вантажних автомобілів (зчеплення, гальма, підйом кабіни, додаткове гідравлічне та пневматичне обладнання, гідроборти, гідравліка автовозів);
  • на всі типи і марки легкових автомобілів, автобусів і мікроавтобусів (шланги і трубки гідропідсилювача керма і кондиціонерів);
  • на всі види імпортної дорожньо-будівельної техніки (навантажувачі, комбайни, катки, екскаватори, крани, асфальтоукладальники, гідроманіпулятори);
  • на всі види промислового устаткування і верстатних ліній (швейне, пресове, харчове, металургійне, машинобудівне і т.д.);
  • для мийного обладнання (KARCHER, WAP, KRANZLE і ін.);

У зв'язку з масовим використанням в Україні техніки Karcher (техніка для мийки та ін)  «ГАНЗА-ФЛЕКС» може запропонувати аналоги для даної техніки.

ПРОПОНУЄМО для клієнтів:

  • за бажанням замовника, виготовлення рукава і трубки будь-якої довжини з різними конфігураціями наконечників і фланців;
  • в разі необхідності виготовлення потрібного Вам рукава в Вашій присутності;
  • ремонт та виготовлення рукавів з матеріалів замовника повністю, або частково (тільки обжимка).

ГАРАНТУЄМО ВИСОКУ ЯКІСТЬ ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ !!!

Спільно з Вашими фахівцями ми готові обробити конкретні потреби в гідравлічних компонентах і надати всю необхідну інформацію, в тому числі каталоги та іншу документацію.

З огляду на той факт, що в даний час в Україні працює величезна кількість всілякої зарубіжної техніки, в конструкції якої використовуються елементи гідроприводу, у нас завжди буде необхідний запас гідрокомпонентов, що дозволяє вирішити конструктивні зміни і ремонтні роботи, пов'язані з обслуговуванням цих агрегатів.

Рукави високого тиску, арматура для шлангів, вакуумні манометри - все це ви можете придбати в компанії Ганза-Флекс!

Ми усвідомлюємо нашу відповідальність!

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create